Ainbo: Amazon’da Büyük Macera izle
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
4.8 IMDB Puanı 3 Görüntülenme

Ainbo: Amazon’da Büyük Macera izle

Oyuncular:

Lola Raie, Naomi Serrano, Dino Andrade
Candámo, Kabilesi'nin lider savaşçısıdır ve Şef Huarinka'nın kızı olan Zumi Ainbo'nun en yakın arkadaşıdır. Kendisi bir kraliyet ailesine mensuptur ve doğayla bağlantısı kopmuş durumdadır. Candámo, Amazon yağmur ormanlarının derinliklerinde doğmuş ve büyümüştür. Bu film, Amazon'un çocuklarından biri olan Candámo'nun hikayesini anlatarak, Amazon yağmur ormanlarındaki yerel folklorunun özgün bir açıklamasını sunmaktadır.

Candámo'nun yaşadığı en derin ormanda, keşfedilmemiş bir medeniyette, Amazon'un en güçlü Ana Ruhu olan Kaplumbağa Motelo Mama yaşamaktadır. Bir gün Candámo, vatanının tehlikede olduğunu öğrenir ve kendi halkından başka insanların da olduğunu keşfeder. Çocukların açgözlülüğüne, sömürülmesine, ağaç kesimine ve yasadışı madenciliğe karşı savaşarak, kendi cennetini korumak için mücadele etmeye başlar. Ayrıca, Amazon'da yaşayan karanlık Yacuruna'nın yaklaşan kötülüğünü engellemek için mücadele etmek zorundadır.

Ainbo, Motelo Mama'yı bulmak için bir koruya gider ve burada Amazon'un ruhuyla karşılaşır. Ruh, sadece Ainbo'nun köyünü kurtarabileceğini söyler. Bundan sonra, hayvan ruhları Vaca ve Dillo'nun rehberliğinde, Candámo arazisini kurtarmak ve halkını kurtarmak için harekete geçer. Annesinin ruhunun liderliğinde Ainbo, düşmanlarına karşı savaşarak vatanını geri almayı ve h

 • Yorumlar
 • Detaylar
 • Detaylar

  Diğer Adları:

  AINBO: Spirit of the Amazon

  Henüz hiç yorum yapılmamış.
  İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?