Bağlanmak Yok izle
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
6.2 IMDB Puanı

Bağlanmak Yok izle

Yönetmen:

Oyuncular:

Natalie Portman, Ashton Kutcher, Kevin Kline
Emma Kurtzman, 14 yaşında, Big Lodge dışındaki Weehawken Kampı'nda, garip bir genç olan Adam Franklin'in ilgisini reddettiğinde, ikisi de cinsellikle ilgili hiçbir bilgiye sahip değillerdi. Yıllar sonra, normal yaşamlarına devam ederlerken, Emma ve Adam'ın yolları tekrar kesişir ve bu sefer tamamen farklıdır. Kendilerini yatakta sevişirken bulurlar... Ve bu gerçekten harika bir deneyimdir.

Emma, ilişkilere karşı bir "alerjisi" olduğunu düşünmektedir. Adam ise, tüm ilişkilere veda etmiştir, çünkü bir zamanlar ünlü bir televizyon yıldızı olan babası, Adam'ın eski kız arkadaşıyla çıkmaktadır. Emma ve Adam, duygusal karmaşayı geride bırakıp, bir çıkar arkadaşlığı kurmaya karar verirler. Sadece takılmak, cinsel ilişki yaşamak, ücretsiz seks. Bağlılık yok, yalan yok, kıskançlık yok, giyinik şekilde sarılarak uzanmak yok, duygusal bağ yok, beraber kahvaltı etmek yok, "seni özledim" demek yok, uzuvlara isim takmak yok, karışık kasetler yok... Yani her şey "Koşulsuz" olacaktır.

Bu fiziksel bir ihtiyaç gibi görünen muhteşem çözüm, Adam'ın duygularını yanlışlıkla yatağa taşımasıyla karmaşık bir hale gelir. (Ayrıca hastane dolabına, arabanın arka koltuğuna, yatay pozisyona geçilmesini sağlayan her yere taşımasıyla da...) Sonunda, ikisi de engellemeye çalıştıkları duygusal bağları çözmeye çalışırken, birbir

 • Yorumlar
 • Detaylar
 • Detaylar

  Diğer Adları:

  No Strings Attached

  Henüz hiç yorum yapılmamış.
  İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?