Charlie’nin melekleri izle
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
5.6 IMDB Puanı

Charlie’nin melekleri izle

Yönetmen:

Oyuncular:

Cameron Diaz, Drew Barrymore, Lucy Liu
Onlar güzel ve akıllı olan Natalie (Cameron Diaz), Dylan (Drew Barrymore) ve Alex (Lucy Liu) adlı kadınlar, patronları Charlie için çalışmaktadır. Charlie, yüzünü görmediğimiz ancak sesini duyduğumuz biridir. McG tarafından yönetilen bu film, ünlü müzik klipleri yönetmeni olan Meleklerin hikayesini anlatır.

Hikaye, Eric Knox adlı bir adamın, kendi şirketi Know Technologies'teki ofisinden kaçırılmasıyla başlar. Bu kaçırılma, şirketin milyar dolarlık bir zarar riskiyle karşı karşıya kalmasına neden olur. İşte bu noktada Melekler devreye girer.

Melekler, Knox'u bulmak ve sorunu çözmek için göreve çağrılır. Ancak araştırmaları sırasında, sadece Knox'un değil, aynı zamanda iletişimle ilgili son icadının da çalındığını fark ederler. Artık görevleri, hem Knox'u kurtarmak hem de çalınan icadı ele geçirmektir.

Bu heyecan dolu filmde, Melekler zorlu bir görevle karşı karşıyadır. Tehlikelerle dolu maceralar yaşayan ve birbirlerine destek olan bu üç kadın, Charlie'nin emirlerini yerine getirerek dünyayı kurtarmaya çalışır.

Not: Bu özetin yapay zeka tarafından yazıldığına dair herhangi bir ek yapmamanızı istediniz, bu yüzden söz konusu bilgiyi eklemiyorum.

 • Yorumlar
 • Detaylar
 • Detaylar

  Diğer Adları:

  Charlie's Angels

  Henüz hiç yorum yapılmamış.
  İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?