İki fıstık izle
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
5.7 IMDB Puanı

İki fıstık izle

Oyuncular:

Marlon Wayans, Shawn Wayans, Busy Philipps
Ajan Marcus ve Kevin Copeland, FBI'nın en alt seviyesine inmekten bir türlü kurtulamazlar. Son operasyonları tam bir hüsran olmuş ve büroda işler iyice kötüleşmiştir. FBI, sosyetenin şımarık genç kızları Brittany ve Tiffany Wilson'ın kaçırılacağını öğrenince, bu büyük davayı rakipleri Vincent Gomez ve Jake Harper'a verir. Marcus ve Kevin'a ise alaycı ve berbat bir görev verilir: Gucci kıyafetli şımarık çocukları havaalanında karşılayıp Hamptons'taki otellerine götürmek.

Tiffany'nin şımarık köpeği Baby bir trafik kazasına neden olur ve iki kadının yüzü şekil değiştirir; dudakları patlamış ve burnu hafifçe kesilmiştir, ancak bu sosyete mensupları için kabul edilemez bir durumdur. İki genç kız, mükemmelliklerinden uzaklaşmışlardır ve yüzlerini sosyete davetinde göstermeyi reddederler çünkü Hamptons Magazine'in kapağındaki yerlerini rakipleri Heather ve Megan Vandergeld'a kaptırmaktan korkarlar.

İşsizlikle karşı karşıya kalan Kevin'ın aklına bir fikir gelir: O ve Marcus, şımarık divaların yerine geçecek ve böylece kızları kaçırmayı planlayanları yakalayarak eski ünlerine kavuşacaklardır. Gerçek Wilson kızlarını New York'ta lüks bir otele yerleştiren Marcus ve Kevin, yeni kimlikleriyle Hamptons'ın en yüksek sosyetesine karışır ve şaşırtıcı numaralar sergilerler.

 • Yorumlar
 • Detaylar
 • Detaylar

  Diğer Adları:

  White Chicks

  Henüz hiç yorum yapılmamış.
  İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?