İkili Oyun izle
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
6 IMDB Puanı

İkili Oyun izle

Yönetmen:

Oyuncular:

George Clooney, Renée Zellweger, John Krasinski
1925 yılında Amerikan profesyonel futbol liginin yeni kurulmaya başlandığı bir dönemde geçen film, Kuzey ve Güney Carolina'da gerçek mekanlarda çekiliyor. George Clooney, filmde Dodge Connoly adlı yakışıklı ve cesur futbol kahramanını canlandırıyor. Dodge, takımını barlardan kalabalık stadyumlara taşıma hedefiyle kararlıdır. Takım sponsorunu kaybetmesiyle futbol liginin çöküşünün eşiğinde olduğunu fark eden Dodge, ünlü bir kolej futbolu yıldızını takıma katılması için ikna etmeyi başarır. Bu adımıyla, futbolun tekrar ülke gündemine taşınacağını ummaktadır.

Yeni katılan oyunculardan biri olan Carter Rutherford (John Krasinski), Amerika'nın harika çocuklarından biridir ve aynı zamanda savaş kahramanı olarak ün kazanmış bir sporcudur. Carter'ın futbol sahasındaki olağanüstü hızıyla ün kazanmış yakışıklı bir sporcu olduğu düşünülse de, kadın gazeteci Lexie Littleton (Renee Zellweger) bu durumu farklı düşünmektedir. Lexie, Carter'ın savaş kahramanlığı hikayesinde bazı boşluklar olduğundan şüphelenmektedir ve bu boşlukları doldurmak ve Carter'ın sırrını öğrenmek için kararlıdır. Ayrıca, iki takım arkadaşı arasında saha dışında ciddi bir rekabet vardır.

Dodge, yeni kurulan profesyonel futbol liginin sevdiği özgürlük ortamından uzaklaşmaya başladığını fark ederken, takımın bir arada kalmasını sağlamaya çalışırken ayn

 • Yorumlar
 • Detaylar
 • Detaylar

  Diğer Adları:

  Leatherheads

  Henüz hiç yorum yapılmamış.
  İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?