İlişki Durumu: Açık İlişki izle
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
5.3 IMDB Puanı

İlişki Durumu: Açık İlişki izle

Yönetmen:

Oyuncular:

Rebecca Hall, Dan Stevens, Gina Gershon
Anna ve Will, birbirlerinin ilk aşkıdır ve hayatlarında birlikte birçok ilk deneyimi yaşamışlardır. Evliliklerinin eşiğinde olan çift, Will'in Anna'nın 30. yaş gününde evlenme teklifi yapmaya hazırlanmaktadır. Ancak bir gün arkadaşlarıyla yemeğe çıktıklarında, içlerinden biri sarhoş olur ve evlenmeden önce farklı insanlarla birlikte olmaları gerektiğini söyler. Başlangıçta bu söylemi şaka olarak algılayan çift, bir süre sonra ciddi bir şekilde düşünmeye başlar.

Anna, ilişkilerinin dayanıklılığını test etmek amacıyla ikisinin de bir süre boyunca başka insanlarla görüşmesi gerektiğini düşünmeye başlar. Bu fikri Will'i de ikna eder ve böylece her ikisi de başka insanlarla görüşmeye başlar. Bu süreçte, Anna ve Will, kendilerini ve birbirlerini daha iyi anlamak için farklı ilişkiler deneyimlerler.

Film, Anna ve Will'in birlikte yaşadıkları tüm ilkleri paylaşan bir çift olarak nasıl bir sınavdan geçtiklerini ve ilişkilerinin sağlamlığını sorgulamalarının sonuçlarını ele almaktadır. Bu deneyimler, çiftin birbirlerine olan aşkını ve bağlılığını ne denli güçlendirecek veya zayıflatacaktır, bu da seyirciye izlemek için ilginç bir hikaye sunmaktadır.

 • Yorumlar
 • Detaylar
 • Detaylar

  Diğer Adları:

  Permission

  Henüz hiç yorum yapılmamış.
  İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?