İntikam ateşi izle
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
6 IMDB Puanı 1 Görüntülenme

İntikam ateşi izle

Yönetmen:

Oyuncular:

Vin Diesel, Timothy Olyphant, Larenz Tate
Sokaktaki sert taktikler nedeniyle "silahşörler" olarak bilinen iki polis olan Sean Vetter (Vin Diesel) ve ortağı Demetrius Hicks (Larenz Tate), Amerika-Meksika sınırı boyunca uzanan uyuşturucu hattıyla mücadeleye başlar. DEA ajanı olan bu iki kişi, Baja Karteli'nin önemli bir üyesi olan Memo Lucero'yu yakalamak için çaba harcar. Lucero, maksimum güvenlikli bir hapishaneye gönderildikten sonra, Vetter, sert gerçeklerden uzaklaşarak evine, karısına dönebilir.

Ancak Lucero'nun hemen ardından, Diablo adında bilinmeyen bir figür ortaya çıkar. Vetter ve Hicks, bu tehlikeli ve yakalanması zor yeni oyuncuyu bulmayı ve durdurmaya karar verince, Diablo bu mücadeleyi kişiselleştirir ve Vetter'in karısı Stacy'i alarak onun hayatına anlam katar.

Hiçbir şey kaybetmeyen Vetter, Diablo'yu ele geçirmek için elindeki tüm gizli kaynakları kullanmaya başlar. Hapisteki Lucero da dahil olmak üzere her şeyi riske atarak, Vetter'in karısının intikamını alma konusunda hiçbir şey durduramaz. Adalet ve suç arasındaki ince çizgide tehlikeli bir şekilde dolaşan Vetter, polis gücüne karşı gelerek intikamında kararlıdır.

 • Yorumlar
 • Detaylar
 • Detaylar

  Diğer Adları:

  A Man Apart

  Henüz hiç yorum yapılmamış.
  İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?