Kara Yılan İnliyor izle
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
6.9 IMDB Puanı 1 Görüntülenme

Kara Yılan İnliyor izle

Yönetmen:

Oyuncular:

Christina Ricci, Samuel L. Jackson, Justin Timberlake
Samuel L. Jackson'ın canlandırdığı Lazarus, eskiden blues çalan bir müzisyendir. Ancak hayatının aşkını bulduğuna inanarak evlenmiş ve müzik yapmayı bırakmıştır. Karısı tarafından aldatılınca, hem hayallerini hem de ruhunu kaybeder. Huzuru tekrar blues şarkılarında ve gitarında aramaya başlar. Bir gün yarı çıplak ve dövülmüş halde asfaltın kenarında bulduğu Rae ile karşılaşır.

Rae, çocukken tecavüze uğramış ve annesi tarafından terk edilmiş bir kadındır. Telefon defterindeki her erkek tarafından kullanılmıştır ve uyuşturucu bağımlısıdır. Son umutlarını Ronnie'ye bağlamıştır, ancak Ronnie askere gitmek zorunda kalır. Rae'nin hayatta kalmak için tek çaresi, her erkeğin isteklerini yerine getirmektir. Ta ki Lazarus çıkana kadar.

Lazarus, Rae'yi kurtarmaya ve şeytani duygulardan arındırmaya karar verir. Bu süreçte kendi intikam duygularını da dışa vuracaktır. Rae'yi zincire vurduktan sonra sıradışı yöntemlerle onu iyileştirmeye çalışır. Rahip R.L. bu duruma karşı çıkar, ancak Lazarus ve Rae zorlukları aşmayı başarır. Lazarus, Rae'nin duygularını açığa çıkarmayı başarır ve kendi kalbinin zincirlerini de kırarak Angela'da aşkı bulur. Rae'yi kurtararak kendini özgürleştirir.

Bu filmde yapay zekanın yazdığı bir şey olduğunu belirtmek istemiyorum.

 • Yorumlar
 • Detaylar
 • Detaylar

  Diğer Adları:

  Black Snake Moan

  Henüz hiç yorum yapılmamış.
  İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?