Ölüm Yarışı izle
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
6.4 IMDB Puanı

Ölüm Yarışı izle

Oyuncular:

Jason Statham, Joan Allen, Tyrese Gibson
Azılı suçlularla dolu bir hapishanenin yöneticileri, cezaevindeki mahkumları zorla dövüşmeye yönlendirerek para kazanabilecekleri bir gladyatör oyunu düzenlemeye karar verirler. Mahkumlar, şiddet arzusuyla dolu bir şekilde bir arenaya çıkarak birbirleriyle mücadele etmeye hazırdırlar.

Jensen Ames, üç kez şampiyon olmuş bir otomobil yarışçısıdır ve bu vahşi dünyada hayatta kalma konusunda uzmanlaşmıştır. Ames, eski bir dolandırıcı olmasına rağmen, işlemediği bir cinayet yüzünden hapse atılmıştır.

Ames, öldürülmesi imkansız olarak bilinen mistik sürücü Frankenstein maskesini giymek zorunda bırakılır. Cezaevinin despot yöneticisi, Ames'a iki seçenek sunar: Gladyatör oyununa katılırsa özgürlüğüne kavuşabilecek, katılmazsa hücrede çürümeye terk edilecektir.

Metalik bir maske ile yüzü kapatılan Ames, üç gün boyunca hayatta kalmak için son derece zorlu bir ölüm yarışına katılmak zorunda kalır. Ames, dünyanın en acımasız mahkumlarına karşı özgürlüğünü kazanabilmek için ölümüne mücadele etmelidir. Makineli tüfekler, alev makineleri ve el bombası mancınıklarıyla donatılmış bir otomobil kullanarak, bu çaresiz adam her engeli ve her kişiyi yok etmek zorundadır.

 • Yorumlar
 • Detaylar
 • Detaylar

  Diğer Adları:

  Death Race

  Henüz hiç yorum yapılmamış.
  İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?