Senden Beş Adım Uzakta izle
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
7.2 IMDB Puanı

Senden Beş Adım Uzakta izle

Yönetmen:

Oyuncular:

Haley Lu Richardson, Cole Sprouse, Moises Arias
Five Feet Apart, iki hasta gencin hastanede yollarının kesişmesiyle değişen yaşamlarını konu ediyor. Stella Grant, 17 yaşında olan bir genç kızdır. Bilgisayarına bağlı bir hayat süren Stella, yaşıtları gibi gezip dolaşmak yerine zamanını çoğunu hastanede geçirmek zorundadır. Kistik fibrozis hastası olan genç kız hayatını rutinler, sınırlamalar ve kendi kendini kontrol etmekle geçirir. Fakat genç kızın hayatı oldukça etkileyici bir genç olan Will Newman ile tanışmasıyla bambaşka bir hal alır.

Birbirlerinden etkilenmeye başlayan gençlerin önünde büyük bir engel vardır. Will de Stella gibi hastadır ve hastalıkları nedeniyle hayatlarına konulan sınırlamalar aralarına mesafe koymalarını gerektirir. Ancak onlar birlikte vakit geçirmeye devam ettikçe sınırlamaların dışına çıkmaya başlarlar. Will’in süregelen tedavisine karşı koymaya başladığı direnç onların ilişkini de derinden etkiler. Stella, yavaş yavaş Will’i son nefesini verene kadar yaşamak için ikna etmeye çalışır.

Her an ölüm tehlikesi altında olsalar da henüz zamanları varken Will ile birlikte istedikleri gibi yaşamaya çalışan Stella, sevdiği insanı kurtarmayı başarabilecek midir?

 • Yorumlar
 • Detaylar
 • Detaylar

  Diğer Adları:

  Five Feet Apart

  Henüz hiç yorum yapılmamış.
  İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?