Sihirli dadı izle
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
6.6 IMDB Puanı

Sihirli dadı izle

Yönetmen:

Oyuncular:

Emma Thompson, Colin Firth, Angela Lansbury
Bay Brown, eşini kaybettikten sonra yedi yaramaz çocuğuyla yalnız kalmıştır. Ancak babalarını deli eden bu çocuklara göz kulak olacak bir dadı bulmak neredeyse imkansızdır. Maddi sıkıntılar içinde olan Bay Brown, bir mucizeye ihtiyaç duymaktadır. Ayrıca çocuklarına bakabilmek için para yardımı aldığı hala bayan Adelaide, evlenmesini şart koşmuştur. Aksi takdirde biriken borçlarını en sert şekilde ödetmeye kararlıdır. Çaresiz Bay Brown, sihirli bir dadının geleceği günü beklemekten başka bir şey yapamaz.

Çocukların evi savaş alanına çevirdiği bir gece, kurtarıcı dadı McPhee yetişir. Kendine özgü taktikleriyle kısa sürede çocukları uslandırmayı başarır. Ancak sihirli değneği olmasa, ne yaramazlar düzelecek ne de Bay Brown muradına erecektir.

Her şey yolunda giderken dadının sırrı evdeki herkesi şüpheye düşürür. Evdeyken söylediği şifreli sözler zamanla anlaşılır hale gelir. Korkunç derecede çirkin olan yüzü, çocukların sevgisiyle değişir ve güzeller güzeli bir kadına dönüşür. Ancak görevi, çocuklar onu kabul ettiği zaman sona erecektir. Peki çocuklar dadılarından vazgeçmek istemezse neler olur?

 • Yorumlar
 • Detaylar
 • Detaylar

  Diğer Adları:

  Nanny McPhee

  Henüz hiç yorum yapılmamış.
  İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?